Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Mikołajki i Youngsterowy konkurs

6 grudnia to dzień, na który chyba każdy z nas oczekuje z niecierpliwością. Mikołajki, bo o nich mowa, są świetną okazją, by sprawić niespodziankę najbliższym i obdarować ich upominkami.

W Wielkiej Brytanii i USA Święty Mikołaj nazywany jest Father Christmas lubSaint Nicolaus. W odróżnieniu od polskiej tradycji, przynosi prezenty w Wigilię Bożego Narodzenia. Dlatego też, mieszkańcy krajów anglosaskich nie znają zwyczaju szukania podarunków rankiem 6 grudnia.

By w ciekawy sposób obchodzić Mikołajki w szkole, możecie ułożyć wierszyk o Świętym Mikołaju (oczywiście in English ;) lub wspólnie zaśpiewać „Santa Claus is coming to town”!

Zachęcamy Was przy okazji do wzięcia udziału w konkursie „Youngsterowe Mikołajki – daj innym coś od siebie” na naszym profilu na Facebooku! W ramach działań grupa uczniów powinna przygotować lub zrobić coś dla osób ze swojego najbliższego otoczenia. Liczy się gest i Wasza kreatywność :) Szczegóły dostępne są tutaj.


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!