Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Mikołajki i Youngsterowy konkurs

6 grudnia to dzień, na który chyba każdy z nas oczekuje z niecierpliwością. Mikołajki, bo o nich mowa, są świetną okazją, by sprawić niespodziankę najbliższym i obdarować ich upominkami.

W Wielkiej Brytanii i USA Święty Mikołaj nazywany jest Father Christmas lubSaint Nicolaus. W odróżnieniu od polskiej tradycji, przynosi prezenty w Wigilię Bożego Narodzenia. Dlatego też, mieszkańcy krajów anglosaskich nie znają zwyczaju szukania podarunków rankiem 6 grudnia.

By w ciekawy sposób obchodzić Mikołajki w szkole, możecie ułożyć wierszyk o Świętym Mikołaju (oczywiście in English ;) lub wspólnie zaśpiewać „Santa Claus is coming to town”!

Zachęcamy Was przy okazji do wzięcia udziału w konkursie „Youngsterowe Mikołajki – daj innym coś od siebie” na naszym profilu na Facebooku! W ramach działań grupa uczniów powinna przygotować lub zrobić coś dla osób ze swojego najbliższego otoczenia. Liczy się gest i Wasza kreatywność :) Szczegóły dostępne są tutaj.


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.