Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Test Progress I w styczniu
 
Od 7 stycznia ruszamy z testami Progress I, które zmierzą postępy uczniów w nauce. 
 
Nauczyciele już teraz mogą zapisywać uczniów na ten test. Zapisy tradycyjnie odbywają się za pośrednictwem platformy e-learningowej w zakładce: NARZĘDZIA, a następnie w podzakładce: ZAPISZ SIĘ.
 
W związku z feriami zimowymi oraz licznymi prośbami, termin możliwości podejścia do testu został przedłużony do 30 stycznia 2015. Przypominamy, że po tym terminie napisanie testu nie będzie możliwe.
 
Pisanie testów w ustalonych terminach oraz ich wyniki będą brane pod uwagę w „Konkursie na najlepszego ucznia” oraz zmaganiach o tytuł „Wiodącego Nauczyciela”. Szczegóły znajdują się na: http://www.youngster.pl/element/spolecznosc-konkursy-aktualne 
 
 
 
 
 
 
 

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.