Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Trwa konkurs na najlepszego ucznia edycji 2014/15

Tak jak w poprzednich edycjach, również i w tym roku uczniowie programu Youngster mają okazję zawalczyć o tytuł „Najlepszego Ucznia”. Wystarczy regularnie uczęszczać na zajęcia oraz w terminie przystąpić do rozwiązywania testów Progress – przypominamy, że na napisanie testu „Progres I” zostało jeszcze tylko kilka dni.

Co bierzemy pod uwagę w ocenie? Przede wszystkim przyrost wiedzy!

Od 1 do 5 uczniów z największym przyrostem wiedzy z każdego gimnazjum dostanie nagrody rzeczowe. Piętnastu uczniów, którzy w skali całego programu zostaną laureatami w kategorii „największy przyrost wiedzy” oraz dziesięciu uczniów z najlepszym wynikiem końcowym otrzyma stypendia na pokrycie kosztów obozu językowego w Londynie.

Listy zwycięzców zostaną opublikowane na stronie www.youngster.pl do dnia 19 czerwca 2015 r.

Szczegółowe informacje są dostępne w Regulaminie.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!