Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Webinarium z dr Moniką Cichmińską – zapraszamy!
 
Zapraszamy nauczycieli Youngstera do udziału w interaktywnym seminarium on-line. Odbędzie się ono 24 marca (wtorek) o godz. 17:00.
 
Tym razem obejrzą Państwo na żywo dr Monikę Cichmińską, w inspirującej a jednocześnie bardzo praktycznej sesji o tym, jak niesztampowo i twórczo pracować z tekstem na zajęciach z języka obcego. 
 
W trakcie szkolenia,  do dyspozycji uczestników będzie czat z możliwością zadawania pytań. Instrukcja logowania: pobierz
Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału!

09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!