Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

„Let’s Compete” w  Zespole Szkół im. Bohaterów Oflagu II D w Bornem Sulinowie
 
W Bornem Sulinowie już po raz czwarty odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego! Wzięły w nim udział uczniowie z czterech szkół. 
 
– Gości ze Szczecinka, Łubowa i Barwic powitał Dyrektor Zespołu Szkół im. Bohaterów Oflagu II D w Bornem Sulinowie. Po pierwszej części – przypominającej egzamin gimnazjalny na poziomie  rozszerzonym – uczestnicy spotkali się z absolwentką okolicznego Liceum Ogólnokształcącego, która zachęcała wszystkich do podejmowania studiów w krajach anglojęzycznych – relacjonuje Pan Mirosław Szeligowski, nauczyciel angielskiego w Bornem Sulinowie.
 
– Po zakończonej rozmowie odbyła się druga część konkursu. Uczniowie odpowiadali na wylosowane pytania, najczęściej związane z zainteresowaniami, doświadczeniami  i opiniami nastolatków. Po tej części wyłoniła się grupa zwycięzców! – dodaje. 
 
Wśród zwycięzców IV Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego znalazło się trzech naszych Youngstersów! :) Gratulujemy! 
 
 
  

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.