Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Lista laureatów konkursu „Teenagers in action”
 
Komisja Konkursowa składająca się z przedstawicieli Fundacji EFRWP i wydawnictwa Macmillan wyłoniła laureatów konkursu projektów klasowych „Teenagers in action” edycji 2014/15. 
 
Nagrodzone prace zdobyły przychylność Komisji ze względu na kreatywność pomysłu, ciekawą i przystępną relację oraz spełnienie wszystkich wymogów regulaminu.  
 
Laureatami konkursu zostali autorzy projektów:
projekt pt. „Harcerstwo w Gminie Gródek” wykonany przez grupę uczniów z Gimnazjum im. Rodu Chodkiewiczów w Gródku
projekt pt. „Przyłóż ucho do szyn historii, czyli Bodzechów dawniej” wykonany przez grupę uczniów z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bodzechowie
projekt pt. „Play with medieval Sępopol – The fine is your chance” wykonany przez grupę uczniów z Gimnazjum im. Ireny Sendlerowej w Sępopolu
 
Po podliczeniu głosów oddanych na Facebooku, nagrodę publiczności otrzymał projekt pt. „Ocalić od zapomnienia – Szczycieńskie Pofajdoki”, wykonany przez uczniów z Gimnazjum Publicznego im. Mikołaja Kopernika w Szymanach, który otrzymał 1964 głosy.  
 
Laureaci przyjadą na dwudniowy pobyt do Warszawy, gdzie czeka ich szereg atrakcji. Terminy zostaną ustalone bezpośrednio z nauczycielami zwycięskich grup.
 
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy.
 
Gratulujemy!!! :):):)

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.