Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Szkolenie dla nauczycieli w ramach IX edycji programu Youngster 
 
Szkolenie dla nauczycieli, którzy wezmą udział w IX edycji programu, odbędzie się w dniach 17-19 sierpnia br. w Jachrance k/Warszawy (nad Zalewem Zegrzyńskim).
 
Z uwagi na różny staż nauczycieli w programie, szkolenie będzie realizowane w podziale na grupy:
 
GRUPA  I - nauczyciele debiutujący w programie
GRUPA II - nauczyciele ze stażem 
 
Uczestnicy szkolenia wezmą udział w sesjach metodycznych, prowadzonych przez doświadczonych trenerów. Będą mieli także okazję do wymiany doświadczeń i zdobycia inspiracji na kolejną edycję programu.
 
Debiutujący zostaną wprowadzeni w założenia inicjatywy Youngster, poznają koncepcję opartą na zasadzie „brak kija – tylko marchewka”, jak również dowiedzą się o niestandardowych metodach nauczania. Na nauczycieli, którzy uczestniczą w programie od lat, czekają sesje znakomitych ekspertów: dr Marzeny Żylińskiej, prof. Jacka Pyżalskiego oraz prof. Doroty Turskiej.
 
Mamy nadzieję, że sesje zaproponowane podczas tegorocznej konferencji będą inspiracją i motywacją do pełnego zaangażowania w pracę z uczniami w naszym programie. 
 
Zapraszamy do zapoznania się z programem: GRUPA I oraz GRUPA II.
 
  

09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!