Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Szkolenie dla nauczycieli w ramach IX edycji programu Youngster 
 
Szkolenie dla nauczycieli, którzy wezmą udział w IX edycji programu, odbędzie się w dniach 17-19 sierpnia br. w Jachrance k/Warszawy (nad Zalewem Zegrzyńskim).
 
Z uwagi na różny staż nauczycieli w programie, szkolenie będzie realizowane w podziale na grupy:
 
GRUPA  I - nauczyciele debiutujący w programie
GRUPA II - nauczyciele ze stażem 
 
Uczestnicy szkolenia wezmą udział w sesjach metodycznych, prowadzonych przez doświadczonych trenerów. Będą mieli także okazję do wymiany doświadczeń i zdobycia inspiracji na kolejną edycję programu.
 
Debiutujący zostaną wprowadzeni w założenia inicjatywy Youngster, poznają koncepcję opartą na zasadzie „brak kija – tylko marchewka”, jak również dowiedzą się o niestandardowych metodach nauczania. Na nauczycieli, którzy uczestniczą w programie od lat, czekają sesje znakomitych ekspertów: dr Marzeny Żylińskiej, prof. Jacka Pyżalskiego oraz prof. Doroty Turskiej.
 
Mamy nadzieję, że sesje zaproponowane podczas tegorocznej konferencji będą inspiracją i motywacją do pełnego zaangażowania w pracę z uczniami w naszym programie. 
 
Zapraszamy do zapoznania się z programem: GRUPA I oraz GRUPA II.
 
  

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.