Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

IX edycja Programu Youngster rozpoczęta!
 
Zakończyliśmy trzydniowe warsztaty metodyczne przygotowujące nauczycieli do kolejnej edycji Programu Youngster. Na pedagogów czekały zajęcia merytoryczne, wykłady, warsztaty kreatywne... dzięki którym zapoznali się m.in. z metodami nauczania w ramach programu. Szkolenie było także świetną okazją do wymiany doświadczeń z pozostałymi uczestnikami. 
 
Tak jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku nie zabrakło uroczystego podsumowania minionej edycji, które umilił koncert uczestników programu „Jazzmania”.
 
Serdecznie dziękujemy za obecność na tegorocznym szkoleniu! Mamy nadzieję, że wiedza zdobyta na warsztatach przyda się Państwu na lekcjach! Życzymy wielu sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym :)
 

 

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.