Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Wyprawki dla uczniów
 
Rozpoczęliśmy tegoroczną wysyłkę wyprawek dla uczniów!
 
W najbliższych dniach, do szkół biorących udział w programie Youngster, trafi przesyłka z wyprawką dla uczniów. Znajdą się w niej długopisy i zeszyty dla wszystkich uczestników oraz listy skierowane do ich rodziców. Uprzejmie prosimy nauczycieli o podział gadżetów zgodnie z ilością osób w grupach oraz przekazanie listów opiekunom.
 
Każda paczka ma naklejony logotyp Youngstera, aby łatwiej było ją rozpoznać :)
 
 
  

09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!