Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Zdobądź tytuł YoungSTAR – Najlepszego Ucznia edycji 2015/16
 
W tegorocznej edycji każdy uczeń programu Youngster ma szansę zdobyć tytuł YoungSTAR – Najlepszego Ucznia. Nie jest istotny jedynie wysoki wynik na testach! Ważne jest regularne uczestnictwo w zajęciach i osiąganie postępów w nauce. 
 
O wszystkich kryteriach można przeczytać w Regulaminie – pobierz
 
W tym roku szkolnym tytuł YoungSTAR 2015/16 otrzyma 5% uczniów w każdej z dwóch kategorii: „największy przyrost wiedzy” oraz „najlepszy wynik końcowy”. Youngstersi, którzy znajdą się w tej grupie, mają szansę na wygranie stypendium na pokrycie kosztów obozu językowego w Londynie! Komisja Konkursowa wylosuje 15 uczniów w kategorii „największego przyrostu wiedzy” oraz 10 uczniów z kategorii „najlepszego wyniku końcowego”. Jest o co walczyć! :)
 
Dodatkowo, od 1 do 5 uczniów z każdego gimnazjum, którzy osiągną największy przyrost wiedzy, otrzyma nagrody rzeczowe, np. odtwarzacze mp3.
 
Listy zwycięzców zostaną opublikowane na stronie www.youngster.pl do dnia 24 czerwca 2015 r.
 
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.