Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

YoungMASTER 2015/16 – najlepszy Youngsterowy nauczyciel
 
Jak każdego roku, nauczyciele prowadzący zajęcia w ramach programu Youngster, uczestniczą w zmaganiach o tytuł najlepszego nauczyciela. W tym roku zmieniły się zasady przyznawania tego tytułu, dlatego zachęcamy do dokładnego zapoznania się z Regulaminem – pobierz
 
W ocenie nauczycieli Komisja Konkursowa będzie brała pod uwagę:
 
  • największy, średni przyrost wiedzy uczniów
  • najwyższy, średni wynik końcowy uczniów
  • zaangażowanie w realizację Programu YOUNGSTER (aktywność grupy na Facebooku, udział w konkursach tematycznych – w tym Teenagers in Action, wkład w rozwój w/w Programu i inne aktywności podejmowane z inicjatywy nauczyciela)
  • frekwencję uczniów na zajęciach w ramach Programu YOUNGSTER
 
Czterech nauczycieli z najwyższą liczbą punktów, wyliczoną wg powyższych kryteriów, uzyskają nominację do zmagań o tytuł YoungMASTER 2015/16.
 
Lista nominowanych nauczycieli zostanie ogłoszona na stronie www.youngster.pl do dnia 15 lipca 2016 r.
 
Nominowani nauczyciele będą mieli możliwość zaprezentowania swoich dokonań w ramach Programu YOUNGSTER podczas szkolenia metodycznego dla nauczycieli Programu YOUNGSTER, które zaplanowane jest na sierpień 2016 roku. Wybór nauczyciela, który otrzyma tytuł YoungMASTER 2015/16, zostanie dokonany przez wszystkich uczestników szkolenia w sierpniu 2016 roku na podstawie głosowania.
 
Życzymy powodzenia!
 

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.