Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Konkurs „Youngsterowe życzenia noworoczne”
 
Zapraszamy uczestników tegorocznej edycji Youngstera do udziału w konkursie „Youngsterowe życzenia noworoczne”. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu filmiku z życzeniami noworocznymi w języku angielskim :)
 
Życzenia mają być skierowane do Youngsterowej społeczności, czyli do wszystkich uczniów i nauczycieli uczestniczących w Programie Youngster w edycji 2015/16. Filmik (max. dwuminutowy) należy zamieścić na kanale Youtube.pl, a następnie umieścić link z kanału Youtube.pl na profilu Youngster na Facebooku (https://pl-pl.facebook.com/youngsterpl) od dnia 26 stycznia 2016 od godz. 09.00 do dnia 27 stycznia 2016 do godz. 16.00, w komentarzu pod wpisem konkursowym. 
 
Komisja konkursowa przyzna trzy nagrody główne – gry planszowe Scrabble.
 
Regulamin konkursu: pobierz
 
Zapraszamy do udziału!
 
 

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.