Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Konkurs „Teenagers in Action” – prace komisji konkursowej
 
Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia na konkurs „Teenagers in Action”, który w tym roku odbywa się pod hasłem „NIE BĄDŹ BIERNYM ŚWIADKIEM PRZEMOCY”.
 
Wyniki konkursu ogłoszone zostaną do 12 maja 2016 roku.
Na autorów najlepszych prac czeka dwudniowa wycieczka pod opieką nauczyciela prowadzącego!
 
Przypominamy, że każdy z zespołów może jeszcze wziąć udział w konkursie publiczności i powalczyć o nagrodę. Aby zgłosić pracę do konkursu publiczności należy polubić stronę Programu Youngster na Facebooku oraz umieścić ją w dedykowanej aplikacji znajdującej się w zakładce TEENAGERS IN ACTION w terminie 11-15 kwietnia 2016 roku. 
 
Zachęcamy  do zapoznania się z  pełną treścią REGULAMINU.

09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!