Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Test Progress II
 
Od 4 do 18 maja 2016 r.  uczniowie mają czas na napisanie testu Progress II. Jest to ostatni test mierzący przyrost wiedzy w ramach aktualnej edycji Programu Youngster.
 
Nauczyciele mogą zapisywać swoje grupy na test za pośrednictwem platformy e-learningowej w zakładce: NARZĘDZIA, a następnie w podzakładce: ZAPISZ SIĘ.
 
Podejście do testów w ustalonych terminach oraz ich wyniki są brane pod uwagę w konkursie na najlepszego ucznia YoungSTAR i w zasadach wyboru nauczyciela YoungMASTER.
 

09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!