Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Laureaci z Dobrkowa w Warszawie
 
Uczniowie z Zespołu Szkół w Dobrkowie, którzy zostali laureatami publiczności w konkursie „Teenagers in action”, w dniach 12-13 maja odwiedzili Warszawę.
 
Wycieczka była nagrodą w konkursie projektów klasowych, który w tym roku odbył się pod hasłem „Nie bądź biernym świadkiem przemocy”. 
 
„Największą atrakcją było zwiedzanie studia TVP, Panoramy i Teleexpress’u. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w realizacji programu informacyjnego Wiadomości. Niezapomnianych wrażeń dostarczyło także zwiedzanie Starówki, Pałacu Prezydenckiego, wizyta w Centrum Nauk Kopernik, widoki z Pałacu Kultury i Nauki oraz wieczorny udział w musicalu w Teatrze Roma. Miłym akcentem na zakończenie pobytu było także spotkanie Pani Ewy Chodakowskiej, młodzieży udało się namówić słynną trenerkę fitness na selfie” – opowiada Pani Bożena Hals, opiekunka grupy.
 
 
 
      
 

09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!