Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Laureaci z Dobrkowa w Warszawie
 
Uczniowie z Zespołu Szkół w Dobrkowie, którzy zostali laureatami publiczności w konkursie „Teenagers in action”, w dniach 12-13 maja odwiedzili Warszawę.
 
Wycieczka była nagrodą w konkursie projektów klasowych, który w tym roku odbył się pod hasłem „Nie bądź biernym świadkiem przemocy”. 
 
„Największą atrakcją było zwiedzanie studia TVP, Panoramy i Teleexpress’u. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w realizacji programu informacyjnego Wiadomości. Niezapomnianych wrażeń dostarczyło także zwiedzanie Starówki, Pałacu Prezydenckiego, wizyta w Centrum Nauk Kopernik, widoki z Pałacu Kultury i Nauki oraz wieczorny udział w musicalu w Teatrze Roma. Miłym akcentem na zakończenie pobytu było także spotkanie Pani Ewy Chodakowskiej, młodzieży udało się namówić słynną trenerkę fitness na selfie” – opowiada Pani Bożena Hals, opiekunka grupy.
 
 
 
      
 

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.