Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2015/16 przyznany!
 
Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2015/16!
 
Aby nauczyciel mógł zostać poddany ocenie konkursowej musiały zostać spełnione kryteria określone w Regulaminie.
 
W ocenie nauczycieli Komisja brała pod uwagę: 
  • średni przyrost wiedzy uczniów,
  • średni wynik końcowy uczniów,
  • zaangażowanie w realizację Programu Youngster (aktywność grupy na Facebooku, udział w konkursach tematycznych – w tym Teenagers in Action, wkład w rozwój w/w Programu i inne aktywności podejmowane z inicjatywy nauczyciela),
  • frekwencję uczniów na zajęciach w ramach Programu Youngster. 
 
Miło nam ogłosić, że tytuł „YoungMASTER” edycji 2015/16 otrzymuje Pani Elżbieta Walczak z Zespołu Szkół Samorządowych w Roczynach
 
Gratulujemy!

09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!