Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Europejski certyfikat jakości dla programu edukacji językowej Youngster!
 
Program edukacyjny Youngster został doceniony i wyróżniony prestiżowym tytułem European Language Label – europejskim znakiem jakości w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych.
 
European Language Label to europejski znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych, który premiuje nowatorskie projekty edukacyjne oraz promuje osiągnięcia metodyczne i dydaktyczne. W Polsce konkurs ELL prowadzony jest od 15 lat przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji – Narodową Agencję Programu Erasmus+ oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.
 
Dzięki unikalnemu wsparciu, jakie oferujemy w ramach Programu Youngster, młodzi ludzie z terenów wiejskich zyskują realną szansę na rozwój umiejętności językowych, lepsze wyniki w kolejnych etapach edukacji i szersze perspektywy wyboru ścieżki kariery zawodowej – mówi Krzysztof Podhajski, Prezes Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej. Inicjatywy takie jak Youngster w najlepszy sposób wypełniają misję naszej Fundacji. Nagroda, przyznana programowi w roku jubileuszowej 10. edycji, utwierdza nas w przekonaniu o słuszności podejmowanych przez nas działań – dodaje.
 
  

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.