Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Zadanie konkursowe polega na:

  • nagraniu krótkiego filmiku w języku angielskim, na którym grupa w oryginalny sposób przedstawi 5 dowolnych ciekawostek związanych z Walią, tak aby zaciekawić nimi pozostałych uczestników Programu edukacyjnego Youngster.
  • Filmik należy zamieścić na kanale Youtube.pl, a następnie umieścić link z kanału Youtube.pl na profilu Youngster na Facebooku (https://pl-pl.facebook.com/youngsterpl) od dnia 8 marca 2017 od godz. 09.00 do dnia 9 marca 2017 do godz. 16.00, w komentarzu pod wpisem konkursowym.

Komisja konkursowa przyzna trzy nagrody główne – atrakcyjne gadżety, które otrzymają wszyscy członkowie grupy konkursowej.

Regulamin konkursu: pobierz

Zapraszamy do udziału!


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.