Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie „Ferie z ekonomią”, który realizowany będzie w okresie od listopada 2017 do czerwca 2018.

„Ferie z ekonomią” to projekt edukacji ekonomicznej- kontynuacja projektu „Na własne konto” z ubiegłych lat, którego głównym celem jest poszerzenie wiedzy ekonomicznej i finansowej, rozbudzenie aspiracji edukacyjnych i zmotywowanie młodego człowieka do rozwoju osobistego i zawodowego. Projekt adresowany jest do uczniów klas II i III gimnazjum zlokalizowanego na terenie wiejskim oraz nauczycieli Wiedzy o społeczeństwie. 

Każda gmina do udziału w projekcie może zgłosić tylko jedno gimnazjum, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://goo.gl/forms/LL0hgpO3Y3RLEg2A2 a następnie przesyłając formularz (który znajduje się w wersji elektronicznej w regulaminie rekrutacji) na adres:fze@efrwp.com.pl .

Na zgłoszenia do udziału w projekcie „Ferie z ekonomią” oczekujemy do dnia 14 listopada br. Liczba miejsc jest ograniczona. Tylko 65 gimnazjów weźmie udział w tegorocznej edycji projektu.

Więcej informacji o projekcie znajduje się w zakładce: http://www.efrwp.pl/o-projekcie-ferie-z-ekonomia

Zapraszamy do udziału!


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.